Comité vum AVL 1974

Gewählt am Donnerstag, den 31. Januar 1974.
Président Roger HOFFMANN  
Vice-Président Guy HEUERTZ  
Secrétaire Mariette MAY Rücktritt am 09.05.1974
Secrétaire suppléant Walter KUBORN Rücktritt am 17.05.1974
Secrétaire suppléant Clement STEFFEN  
Trésorier Paul REICHERT  
Préposé des Sports Jean QUINTUS  
Membre Clement STEFFEN  
Membre Robert DOCKENDORF  

Quelle: Comptes rendus des assemblées 24.6.1969 – 4.7.1977.


1973<- 1974 ->1975